Powiatowe obchody Dnia Strażaka
W poniedziałek, 18 maja, w Grodzisku Wielkopolskim odbyły się uroczyste Powiatowe Obchody Dnia Strażaka To wyjątkowe święto było okazją do wyrażenia wdzięczności wszystkim strażakom Państwowej Straży Pożarnej oraz druhom Ochotniczych Straży Pożarnych za ich codzienną służbę, odwagę i gotowość do niesienia pomocy.
W wydarzeniu udział wzięli m.in. Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński, Przewodniczący Rady Powiatu Grodziskiego Sebastian Skrzypczak, Wicestarosta Grodziski Sławomir Górny oraz Sekretarz Powiatu Natalia Odważna.
Podczas uroczystości wręczono medale, odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe Nie zabrakło również wyróżnień dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz druhów i druhen za działalność społeczną, zaangażowanie i wzorową realizację wymagających oraz niebezpiecznych zadań
Dziękujemy wszystkim strażakom za służbę, poświęcenie i ogromne serce wkładane w pomoc drugiemu człowiekowi.
Życzymy bezpiecznych powrotów z każdej akcji, zdrowia oraz satysfakcji z pełnionej służby
zdjęcia: Anna Badzińska



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!