Powiat Grodziski

WOJEWODA WIELKOPOLSKI PRZEKAZAŁ ŚRODKI OCHRONNE

Ocena 0/5

W piątek 19 lutego br. Wojewoda Wielkopolski przekazał dla szkół z terenu Powiatu Grodziskiego kolejną partię środków ochrony osobistej – płyny do dezynfekcji oraz maseczki ochronne.

Ponadto, Wojewoda przekazał również środki ochrony osobistej dla szpitala powiatowego, który realizuje świadczenia opieki zdrowotnej na rzecz chorych na COVID-19. Wśród otrzymanych środków znalazły się:

- czapki ochronne,

- fartuchy flizelinowe,

- maseczki trójwarstwowe,

- osłony na buty oraz

- półmaski.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności