Powiat Grodziski

KONKURS "PIECZARKA MA MOC"

Ocena 0/5

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie kulinarnym na najlepsze danie z pieczarką pod patronatem Starosty Grodziskiego, organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Grodzisku Wielkopolskim wraz z Pieczarka ma moc oraz firmami które skupia Innowacyjne Pieczarkarstwo.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zebrać 2 lub 3 osobową grupę, ugotować potrawę z pieczarką, nagrać o tym film, opowiedzieć w nim co pieczarka wniosła
do tego dania i wysłać film do nas na adres konkurs@zst-grodzisk.pl

Przewodniczącym jury oraz gościem specjalnym będzie Grzegorz Łapanowski -
kucharz, dziennikarz kulinarny, juror i prowadzący polską edycję Top Chef.

 

 

Gala finałowa połączona z prelekcją dla uczestników odbędzie się 30 maja 2022 r. o godzinie 12:00 w auli Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wielkopolskim, przy ulicy Nowy Świat 41. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 23.05.2022. 

W załączniku przesyłamy regulamin, kartę zgłoszeniową oraz informację w postaci graficznej. Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego filmu -  https://youtu.be/XKDQDRM293s

Zapraszamy do udziału!

Szczegóły konkursu w regulaminie

Karta zgłoszenia

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności