Powiat Grodziski

Charytatywny koncert Fundacji im. Rudolfa Mossego

Ocena 0/5

W piątek, 15 listopada 2024 r. w Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim odbył się Koncert Charytatywny pt. „Ludzie dobrze gadają”. Koncert został zorganizowany przez Fundację im. Rudolfa Mossego, przy wsparciu Powiatu Grodziskiego.
Podczas wydarzenia wystąpili: Chór „LOJS” z Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim oraz zespoły: "Wiara godo różnie", "Blues Happens" oraz "Blueshift".
Uroczysty koncert był także okazją do wręczenia podziękowań i wyróżnień dla tych, którzy wspierają działalność Fundacji.
Środki finansowe zebrane podczas gali zostaną przeznaczone m.in. na zakup sprzętu medycznego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim.
Po zakończeniu widowiska, odbyła się kolejna edycja Jam Session w Centrum Kulturalno-Rozrywkowym „Masarnia” w Grodzisku Wielkopolskim.
Zdjęcia Oskar Smukała

Galeria zdjęć

2024.11.15 (5) 2024.11.15 (9) 2024.11.15 (13) 2024.11.15 (14) 2024.11.15 (15) 2024.11.15 (17) 2024.11.15 (19) 2024.11.15 (26) 2024.11.15 (29) 2024.11.15 (33) 2024.11.15 (35) 2024.11.15 (38) 2024.11.15 (42) 2024.11.15 (43) 2024.11.15 (48) 2024.11.15 (50) 2024.11.15 (53) 2024.11.15 (54) 2024.11.15 (57) 2024.11.15 (61)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności