Powiat Grodziski

AKTUALIZACJA SYSTEMU GEO-INFO

Ocena 0/5

Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością przeprowadzenia

aktualizacji systemu GEO-INFO, w dniu

04 marca 2026 r. od godz. 10:00 do godz. 12:00

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

będzie niedostępny dla Interesantów, 

a elektroniczne usługi publiczne zostaną wyłączone

(i.Kerg, i.EGiB, i.Komornik, i.Rzeczoznawca, i.Wniosek, i.Projektant, i.Narady).

Wnioski można składać w Biurze Obsługi Mieszkańca w holu Starostwa.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności