Powiat Grodziski

Wychowują, uczą, inspirują - Powiat Grodziski dziękuje nauczycielom

Ocena 0/5

W środę, 15 października 2025 roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński oraz Przewodniczący Rady Powiatu Grodziskiego Sebastian Skrzypczak spotkali się z dyrektorami, nauczycielami i pracownikami placówek prowadzonych przez Powiat Grodziski.


Była to okazja do złożenia wyrazów uznania za codzienny trud, zaangażowanie i odpowiedzialność, jaką niesie za sobą praca z dziećmi i młodzieżą.


  Podczas uroczystości wręczono nagrody Starosty Grodziskiego oraz wyróżnienia za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze. Otrzymali je:
z Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim:
• Dyrektor Magdalena Ambrozik oraz nauczyciele:
• Ewelina Maria Tomkiewicz
• Remigiusz Dominik Stopa
• Rafał Maluśki
z Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim:
• Dyrektor Katarzyna Nowak-Pierszalska oraz nauczyciel
• Jakub Krawiec
z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodzisku Wielkopolskim:
• Dyrektor Danuta Przybyła oraz psychologowie
• Katarzyna Maciejewska
• Martyna Bruch
• Aneta Reślińska-Rabiega


Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy! Życzymy niegasnącej pasji, satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych i osobistych oraz nieustającej inspiracji w codziennych działaniach edukacyjnych.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności