Powiat Grodziski

ZBIÓRKA KRWI W NIEDZIELĘ 13 MARCA

Ocena 0/5
Zapraszamy do oddawania krwi!

Najważniejsze informacje:

- zbiórka odbędzie się w niedzielę 13 marca 2022 r.
- w godzinach 8.30 – 14.00
- miejsce zbiórki – Krwiobus ustawiony będzie na parkingu przy Grodziskiej Hali Sportowej

Krew zbieramy dla Pana Grzegorza Sterczaka – Dyrektora Grodziskiej Hali Sportowej, którego organizm w przebiegu choroby nowotworowej nie wytwarza czerwonych krwinek. Z tego względu potrzebne jest częste przetaczanie krwi.

Oddając krew prosimy o podanie informacji:
Dla Pana Grzegorza Sterczaka
SP ZOZ Grodzisk Wielkopolski

Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości, zjeść lekkie śniadanie i spożyć dużo płynów.

Oddaj krew i podziel się życiem ❤️

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności