ZBIÓRKA KRWI W NIEDZIELĘ 13 MARCA
Zapraszamy do oddawania krwi!
Najważniejsze informacje:
- zbiórka odbędzie się w niedzielę 13 marca 2022 r.
- w godzinach 8.30 – 14.00
- miejsce zbiórki – Krwiobus ustawiony będzie na parkingu przy Grodziskiej Hali Sportowej
Krew zbieramy dla Pana Grzegorza Sterczaka – Dyrektora Grodziskiej Hali Sportowej, którego organizm w przebiegu choroby nowotworowej nie wytwarza czerwonych krwinek. Z tego względu potrzebne jest częste przetaczanie krwi.
Oddając krew prosimy o podanie informacji:
Dla Pana Grzegorza Sterczaka
SP ZOZ Grodzisk Wielkopolski
Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości, zjeść lekkie śniadanie i spożyć dużo płynów.
Oddaj krew i podziel się życiem 

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!