Powiat Grodziski

X Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych

Ocena 0/5

W niedzielę, 19 lutego 2023 r. w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się X Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP Województwa Wielkopolskiego.
O puchar Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP rywalizowało czternaście drużyn, które wcześniej zwyciężyły w swoich powiatach.
Turniej zakończył się wygraną dla OSP Słupia. Klasyfikacja turniejowa przedstawia się następująco:
I miejsce – drużyna OSP Słupia
II miejsce – drużyna OSP Gowarzewo
III miejsce – drużyna OSP Szczytniki
IV miejsce – drużyna OSP Jabłonna
Nagrodzone zespoły otrzymały puchary, które wręczyli: Wicestarosta Grodziski Sławomir Górny, Dyrektor Grodziskiej Hali Sportowej Maciej Mendel oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Leszek Chojnacki.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności