Powiat Grodziski

WRĘCZYLIŚMY STYPENDIA RADY POWIATU GRODZISKIEGO 

Ocena 0/5

Dziś, 8 października 2024 roku, wręczone zostały stypendia Rady Powiatu Grodziskiego dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Grodziski na rok szkolny 2024/2025. Stypendium Rady Powiatu Grodziskiego to jednorazowe wyróżnienie, przyznawane uczniom którzy mają na swoim koncie wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe. 

Stypendia w imieniu Rady Powiatu Grodziskiego wręczył Przewodniczący Rady Sebastian Skrzypczak, a także Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński wraz z Dyrekcją Szkół.

W tym roku uhonorowano  25 uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego oraz 64 uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, którzy wyróżnili się wysoką średnią ocen oraz szczególnymi osiągnięciami naukowymi i sportowymi.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności