Powiat Grodziski

Uroczysta inauguracja w Centrum Kształcenia dla Dorosłych

Ocena 0/5

12 września w Centrum Kształcenia dla Dorosłych w Grodzisku Wielkopolskim odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2025/2026.
W wydarzeniu uczestniczyli:  słuchacze klas pierwszych Branżowej Szkoły II Stopnia, Szkoły Policealnej oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych,   władze CKD – Janina Musiał i Sławomir Kwaśny, a także grono nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem wspierają dorosłych w zdobywaniu wiedzy i kwalifikacji.
Słuchacze Branżowej Szkoły II Stopnia rozpoczęli naukę w zawodach:
 - technik usług fryzjerskich
 - technik pojazdów samochodowych
 - technik handlowiec
 -  technik żywienia i usług gastronomicznych
Słuchacze Szkoły Policealnej podjęli naukę na kierunkach:
 - technik administracji
 - technik BHP
Słuchaczom życzymy wytrwałości i satysfakcji z nauki, a nauczycielom dziękujemy za pasję i codzienny trud wkładany w kształcenie dorosłych. Niech rok szkolny 2025/2026 będzie czasem sukcesów, nowych możliwości i inspirujących doświadczeń!
  

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności