Powiat Grodziski

TRIPLET LEŚNY

Ocena 0/5

Nadleśnictwo Grodzisk zaprasza do udziału w I Triplecie Leśnym, który odbędzie się 20 maja 2023 roku nad Jeziorem Kuźnickim. Honorowy Patronat nad zawodami objął Starosta Grodziski.


W ramach zawodów uczestnicy będą mieli do pokonania ok. 5 km trasę biegową, ok. 16 km trasę rowerową (obie leśnymi i gruntowymi drogami) oraz ok. 2 km kajakiem po jeziorze.


Zapisy odbywają się na stronie: http://mimsport.pl/index.php/zapisy/


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Nadleśnictwa Grodzisk:
https://grodzisk.poznan.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/triplet-lesny#.ZCZ-6HZByUl

 

PLAKAT 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności