SPOTKANIE Z WOJEWODĄ WIELKOPOLSKIM
W sobotę, 16 lipca 2022 r., w Powiatowym Centrum Sportu w Nowym Tomyślu, odbył się briefing prasowy Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego poświęcony wynikom naboru wniosków na dofinansowanie w ramach III edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych, dedykowanego obszarom, na których funkcjonowały Państwowe Gospodarstwa Rolne.
Wojewoda spotkał się z samorządowcami z powiatów: grodziskiego, nowotomyskiego i wolsztyńskiego, którym przekazał informacje na temat wysokości pozyskanych środków na planowane inwestycje samorządowe wraz z symbolicznymi czekami.
Powiat Grodziski w tej edycji Programu uzyskał dofinansowanie na realizację trzeciego etapu przebudowy drogi powiatowej Parzęczewo – Puszczykowo – Kotusz, w wysokości 2 000 000 złotych. Inwestycja będzie realizowana w latach 2022/2023.
Fot. Dominika Kapałka, Nowy Tomyśl naszemiasto.pl

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!