Powiat Grodziski

POWITANIE LATA W ŚNIATACH

Ocena 0/5

 

W niedzielę 27 czerwca 2021 roku odbył się rodzinny festyn z okazji Powitania Lata w Śniatach.

Dla uczestników wydarzenia zapewniono wiele atrakcji – konkursy, programy artystyczne dzieci. Najmłodszym zorganizowano świetną zabawę z animatorami m.in.  malowanie twarzy. Nie zabrakło też konkurencji sprawnościowych dla osób starszych i całych rodzin takich jak: przeciąganie liny, biegi w workach, zawody Strongman. Zorganizowany został również pokaz działań ratowniczych przeprowadzony przez strażaków OSP Śniaty. Na scenie swoje umiejętności zaprezentowały również dzieci z Przedszkola Gacek w Śniatach

Podczas tegorocznego festynu odbyła się licytacja dzięki której uzbierano 4300 zł dla Marysi Drożdżyńskiej, która choruje na SMA1. Przedmiotami licytacji były m.in. bilety wstępu na wyścigi motocyklowe z udziałem Piotra Pawlickiego.  Fanty na licytacje ufundowała firma TEAM Michała Bartkowiaka.

Całą imprezę zakończono zabawą taneczną, gdzie przy muzyce Dj-a, można było bawić się do późnych godzin wieczornych.

Organizatorami kolejnej edycji festynu "Powitanie Lata w Śniatach" byli: Burmistrz Wielichowa, Rada Sołecka Wsi Śniaty, OSP Śniaty, Przedszkole "Gacek", Centrum Kultury w Wielichowie, firma BONZO oraz Starostwo Powiatowe w Grodzisku Wielkopolskim.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności