Powiat Grodziski

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI MŁODZIEŻOWEJ RADY POWIATU GRODZISKIEGO

Ocena 0/5

We wtorek 13 czerwca br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim Radni zebrali się w celu podsumowania swojej pracy. Sprawozdanie z działalności Rady przedstawił  Kajetan Przybylski – Przewodniczący Młodzieżowej Rady Powiatu Grodziskiego. W swym wystąpieniu poinformował o liczbie sesji, podjętych uchwałach, stanowiskach i udziale reprezentantów Rady w wyjazdach: do Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na Pierwsze Wielkopolskie Forum Młodzieży na zaproszenie Wojewody Wielkopolskiego – Michała Zielińskiego oraz wyjeździe studyjnym do Parlamentu Europejskiego w Brukseli na zaproszenie europosła – Leszka Millera.

Podziękował za pomoc oraz wsparcie Przedstawicielom Samorządu Powiatu Grodziskiego, Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego oraz Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. 

Na zakończenie wręczono wszystkim Radnym publikację „20 lat od finału negocjacji akcesyjnych” z osobistą dedykacją Premiera Leszka Millera.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności