Powiat Grodziski

PIKNIK Z PRODUKTEM POLSKIM W KAMIEŃCU

Ocena 0/5
Już w najbliższą niedzielę od godz. 14.00 zapraszamy na Piknik z Produktem Polskim w Kamieńcu.
 
Podczas pikniku odbędzie się I etap ogólnopolskiego konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”. Panie z Kół Gospodyń Wiejskich przygotowują i prezentują tradycyjne potrawy regionalne charakterystyczne dla regionu działania KGW. Komisja konkursowa, w której skład wchodzi lokalny ekspert kulinarny, ocenia potrawy i przyznaje im odpowiednią punktację. W ten sposób Koła Gospodyń Wiejskich zajmująmiejsca w rankingu wojewódzkim. Do półfinału przechodzi maksymalnie 10 zespołów z danego województwa, które zdobyły największą liczbę punktów.
 
Harmonogram wydarzeń znajduje się ????https://bitwaregionow.pl/
 
Do zobaczenia!!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności