Powiat Grodziski

ODBIÓR TECHNICZNY DROGI POWIATOWEJ

Ocena 0/5

W dniu 24 kwietnia 2023r. odbył się odbiór techniczny inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej Parzęczewo - Puszczykowo - Kotusz - granica powiatu - etap I oraz etap III" dofinansowanych z Rządowego Funduszu Polski Ład: Pogram Inwestycji Strategicznych.

W odbiorze uczestniczyli członkowie Zarządu Powiatu Grodziskiego ze Starostą Grodziskim Mariuszem Zgaińskim oraz przedstawiciele Gminy Kamieniec wraz Wójtem Piotrem Halaszem na czele. 

Roboty wykonała firma Całus sp. z o.o. sp. k. z Borui Nowej. Nadzór inwestorski nad zadaniami sprawowała Pani Barbara Kosmacz.

Oba etapy inwestycji zostały sfinansowane ze środków: Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych  – 6 789 996,70 zł, ze środków Powiatu Grodziskiego – 365 168,26 zł oraz Gminy Kamieniec – 365 168,23 zł 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności