Powiat Grodziski

NOWY DYREKTOR OBJĄŁ STANOWISKO

Ocena 0/5

Dziś, w poniedziałek 7 października 2024 r. Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński oraz Wicestarosta Grodziski Sławomir Górny podpisali umowę z Panem Mirosławem Sosną, który objął stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim.
Nowemu Dyrektorowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia oraz pomyślnej realizacji planów i zamierzeń.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności