Powiat Grodziski

UMOWA Z NOWYM DYREKTOREM GRODZISKIEGO SZPITALA PODPISANA

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym, Zarząd Powiatu Grodziskiego rozstrzygnął konkurs na stanowisko Dyrektora Szpitala Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim. Nowym dyrektorem grodziskiej lecznicy zostanie pani Halina Sroczyńska, która obejmie obowiązki z dniem 01 października 2020 roku.

Pani Halina Sroczyńska do tej pory była szefową Izby Przyjęć w Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. Jest także pracownikiem dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie w Zakładzie Medycyny Ratunkowej prowadzi zajęcia ze studentami. Z wykształcenia jest magistrem pielęgniarstwa. Posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi w publicznej jednostce ochrony zdrowia. Ukończyła Studia Podyplomowe - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ukończyła także Studia Podyplomowe HR Biznes Partner, na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Komisja konkursowa zwróciła uwagę na dobre przygotowanie kandydatki w zakresie kierowania zespołami ludzkimi, gdyż jest to bardzo ważny element pracy dyrektora. Kandydatka przedstawiła też wizję rozwoju szpitala, która jest świeża, realna, potwierdzona doświadczeniem pracy na ważnym oddziale szpitalnym i dobrą znajomością narzędzi zarządczych.

Jednym z pierwszych zadań nowego Dyrektora będzie uruchomienie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w grodziskim szpitalu, a wśród kolejnych, m.in. poprawa funkcjonowania izby przyjęć.

Nowej Pani Dyrektor gratulujemy wyboru na stanowisko dyrektora grodziskiego szpitala i życzymy powodzenia.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności