Powiat Grodziski

NOWA SZKOŁA W POWIECIE GRODZISKIM

Ocena 0/5

Od września 2022 w ramach Centrum Kształcenia dla Dorosłych w Grodzisku Wlkp. swoją działalność rozpocznie Branżowa Szkoła II Stopnia.

Szkoła będzie kształciła w zawodach:

- technik pojazdów samochodowych

- technik handlowiec

- technik żywienia i usług gastronomicznych

- technik usług fryzjerskich

Nauka w BS II trwa 2 lata i może zakończyć się egzaminem maturalnym oraz egzaminem zawodowym.

Szkoła pracuje w trybie zaocznym dzięki czemu pozwala Słuchaczom godzić pracę i zdobywanie doświadczenia zawodowego z dalszym kształceniem.

Przyszli absolwenci Branżowej Szkoły II Stopnia to praktycy i specjaliści, którzy zasilą szeregi bardzo poszukiwanej na rynku pracy kadry.

Centrum Kształcenia dla Dorosłych w Grodzisku Wlkp. już od ponad 20 lat aktywnie działa na rynku edukacyjnym regionu, przyczyniając się do promowania kształcenia ustawicznego i rozwoju edukacyjnego społeczności lokalnej. Szkoła oferuje również kształcenie w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych oraz Szkole Policealnej między innymi w zawodzie technik BHP oraz technik administracji. 

Więcej informacji o Szkole na stronie www.ckdgrodzisk.pl w zakładce Szkoła Branżowa II Stopnia

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności