Uprzejmie informujemy, że w dniu4 maja 2021 roku (wtorek)Starostwo Powiatowew Grodzisku Wielkopolskim będzie nieczynne. (Zgodnie z Zarządzeniem Starosty GrodziskiegoNr 10/2021 z dnia 29 stycznia 2021 r.)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!