Powiat Grodziski

Nabór kandydatów na Radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

Ocena 0/5

Uprzejmie informujemy, że z dniem 12 stycznia 2026 roku rozpoczął się nabór kandydatów na Radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego II kadencji.

Młodzieżowy Sejmik Województwa Wielkopolskiego to gremium o charakterze konsultacyjnym, doradczym oraz inicjatywnym, skupiające 39 radnych, reprezentujących młodzież z terenu województwa wielkopolskiego. Głównym celem Młodzieżowego Sejmiku jest upowszechnianie idei samorządowej wśród młodzieży, zwiększanie ich zaangażowania w działania samorządu województwa oraz procesy decyzyjne, a także działanie na rzecz integracji i współpracy środowisk młodzieżowych.

Obecnie dobiega końca I kadencja Młodzieżowego Sejmiku, która dowiodła jak ważna jest aktywna reprezentacja młodego pokolenia w samorządzie wojewódzkim. 

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności