IV MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC
W środę, 7 grudnia 2022 r. odbyły się IV Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Dziewcząt i Chłopców, pod patronatem Starosty Grodziskiego. Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Marcin Łodyga i Rafał Maluśki, a także Bartosz Reśliński – Siłownia Behapowiec Gym.
Pierwsze miejsce i tytuł mistrza szkoły zajął Mateusz Hulalka z klasy 4AT, z wynikiem:97,5 kg. Drugie miejsce uzyskał Maksymilian Odważny z klasy 4D, z wynikiem 102 kg, a trzecie miejsce wywalczył Łukasz Matuszak z klasy 4DT, z rezultatem: 115 kg. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Paulina Wiśniewska z klasy 2AT z wynikiem 42,5 kg.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, które ufundowali: Powiat Grodziski, Behapowiec GYM oraz Zespół Szkół Technicznych Grodzisk Wlkp.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy znakomitych rezultatów siłowych

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!