Powiat Grodziski

IV MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

Ocena 0/5
W środę, 7 grudnia 2022 r. odbyły się IV Mistrzostwa Zespołu Szkół Technicznych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Dziewcząt i Chłopców, pod patronatem Starosty Grodziskiego. Organizatorami i sędziami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Marcin Łodyga i Rafał Maluśki, a także Bartosz Reśliński – Siłownia Behapowiec Gym.

Pierwsze miejsce i tytuł mistrza szkoły zajął Mateusz Hulalka z klasy 4AT, z wynikiem:97,5 kg. Drugie miejsce uzyskał Maksymilian Odważny z klasy 4D, z wynikiem 102 kg, a trzecie miejsce wywalczył Łukasz Matuszak z klasy 4DT, z rezultatem: 115 kg. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Paulina Wiśniewska z klasy 2AT z wynikiem 42,5 kg.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody, które ufundowali: Powiat Grodziski, Behapowiec GYM oraz Zespół Szkół Technicznych Grodzisk Wlkp.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy znakomitych rezultatów siłowych

Galeria zdjęć

sztanga 3 Sztanga 4 Sztanga 5 Sztanga 6 Sztanga 9 Sztanga 10 Sztanga 11 Sztanga 12 Sztanga8 download download download
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności