Dzień Edukacji Narodowej
W czwartek, 13 października 2022 roku, Starosta Grodziski spotkał się z dyrektorami, nauczycielami i pedagogami placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Grodziski, by podziękować za ich zaangażowanie i wręczyć wyróżnienia za szczególne osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze i opiekuńcze. W tym roku podziękowania oraz gratulacje otrzymali: z Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim: Dyrektor Anna Matysiak, Bernadeta Kotecka,Magdalena Lange i Maria Ptaszyńska, a z Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego: była Dyrektor Jadwiga Łacheta i Dorota Adam, a także Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodzisku Wielkopolskim Danuta Przybyła. W uroczystym spotkaniu uczestniczyła również nowa Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Katarzyna Nowak-Pierszalska. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy, aby praca z młodzieżą przynosiła jak najlepsze owoce i motywowała do podejmowania nowych wyzwań.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!