Powiat Grodziski

AKTUALIZACJA SYSTEMU GEO-INFO

Ocena 0/5

Uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością aktualizacji systemu GEO-INFO w dniu
12 lutego 2026 r. o godz. 15:30
elektroniczne usługi publiczne zostaną wyłączone
(i.Kerg, i.EGiB, i.Komornik, i.Rzeczoznawca, i.Wniosek, i.Projektant, i.Narady).
Pełna funkcjonalność e-usług zostanie przywrócona 
13 lutego 2026 r. do godz. 12:00. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności