Powiat Grodziski

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GRODZISKIM SŁOWAKU

Ocena 0/5

W piątek 24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim.

W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście, a wśród nich przedstawiciele samorządu Powiatu Grodziskiego: Starosta Grodziski – Mariusz Zgaiński, Przewodniczący Rady Powiatu Grodziskiego – Sebastian Skrzypczak oraz Członek Zarządu Piotr Kandulski.

Tradycyjnie podczas uroczystości wręczono wyróżnienia i nagrody:

Honorowy tytuł Ucznia Roku otrzymała Aleksandra Rzeźnik ze średnią ocen 5,43.

Uczniem Rozstawiającym Imię Szkoły został Patryk Musielak.

Pochwałą dyrektora i wpisem do kroniki szkoły nagrodzeni zostali  uczniowie za stuprocentową frekwencją na zajęciach, za aktywny udział w życiu szkoły, a także za liczny udział w konkursach i zawodach.  

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku oraz słonecznych i bezpiecznych wakacji!

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności