Powiat Grodziski

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW GRODZISKIEGO SŁOWAKA

Ocena 0/5

Dziś, w środę 2 czerwca 2021 roku, odbyło się pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim.

Absolwenci odebrali swoje świadectwa i wyróżnienia za sumienną trzyletnią pracę.

W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście, a wśród nich przedstawiciele samorządu Powiatu Grodziskiego: Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński i Przewodniczący Rady Powiatu Grodziskiego – Sebastian Skrzypczak.

Podczas uroczystości Dyrektor Liceum - Jadwiga Łacheta wręczyła świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem, a do rodziców skierowane zostały listy gratulacyjne. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy zdobyli bardzo dobre i dobre wyniki w nauce.

Absolwentem roku 2021 została Julia Muszyńska z klasy III d, która na świadectwie ukończenia szkoły uzyskała najwyższą średnią ocen: 5,63, z przedmiotów maturalnych 5,55 i wzorową ocenę zachowania.

Absolwentem Rozsławiającym Imię Szkoły została Urszula Frąckowiak z klasy III c, która wykazała się szczególną aktywnością w wielu dziadzinach życia szkolnego.

Absolwentem – Sportowcem 2021 w kategorii dziewcząt została Aleksandra Szymańska  z klasy III d, natomiast Absolwentem – Sportowcem 2020 w kategorii chłopców Jakub Hemmerling z klasy III b i Jan Michalski z klasy III d.

Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński w imieniu Magdaleny Górskiej – Prezes Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu przekazał  bon o wartości 25 000 zł, który sfinansuje trzyletni okres studiów na wybranym kierunku kształcenia. Stypendium otrzymała absolwentka Wiktoria Przybyła, której serdecznie gratulujemy.

Wszystkim Absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy powodzenia przy dokonywaniu życiowych wyborów.

 


Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności