Powiat Grodziski

OSTATNIE POŻEGNANIE

Ocena 0/5

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Barbary Rożyńskiej - Szumskiej

Lekarza, wieloletniego Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim.

W naszej pamięci pozostanie Jej zaangażowanie w rozwój grodziskiego szpitala
oraz szczególna troska o najmłodszych pacjentów.

Rodzinie i Bliskim
w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Grodziskiego
składamy najszczersze wyrazy współczucia.


Przewodniczący Rady                        Starosta Grodziski

  Powiatu Grodziskiego                      /-/  Mariusz Zgaiński

/-/ Sebastian Skrzypczak                                                                

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności