INFORMACJA Uprzejmie informujemy, że z powodów technicznych, w dniach 1 i 2 lipca 2026 r. Wydział Budownictwa i Środowiska będzie niedostępny dla Interesantów. Wnioski można składać w Biurze Obsługi Mieszkańca w holu Starostwa.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!