KOLEJNE KURSY W RAMACH „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”

wersja do druku
Wykładem teoretycznym w dniu 12 października rozpoczął się kurs prawa jazdy kat. B dla beneficjentów projektu organizowanego przez PCPR w Grodzisku projektu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. Każdy z kursantów musiał przejść badania lekarskie kwalifikujące go do części praktycznej. W tym samym też dniu, specjalistycznymi badaniami lekarskim, kilka osób w ramach tego samego projektu, rozpoczęło kurs na prawo jazdy kat C. Zgodnie z założeniami obydwa kursy zakończą się z końcem listopada.

Natomiast w ramach tego samego projektu, w dniu 24 października, egzaminem teoretycznym oraz praktycznym, zakończył się kurs spawania metodą MAG. Po przejściu badań lekarskich, 5 osób przez blisko 1,5 miesiąca zaliczyło 18 godzin teoretycznych oraz 90 godzin zajęć praktycznych.

Projekt „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ” jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1. Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Podziałanie 7.1.2. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie. Wartość tegorocznego projektu to 613 485,54 zl, z czego wkład własny PCPR to 64 415,98 zł.

fot. PCPR Grodzisk Wlkp.

  • KOLEJNE KURSY W RAMACH „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”
  • KOLEJNE KURSY W RAMACH „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”
  • KOLEJNE KURSY W RAMACH „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”
  • KOLEJNE KURSY W RAMACH „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”
w górę