INFORMACJA NA TEMAT IMPREZ POWIATOWYCH

wersja do druku

Jednym z pierwszych obostrzeń wprowadzonych przez rząd, w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, był zakaz organizowania imprez. Z tego względu niestety w tym roku nie odbędzie się także większość imprez, nad którymi patronat objął Starosta Grodziski oraz wydarzeń organizowanych i współorganizowanych przez Powiat Grodziski.

Okres czasu od wiosny do jesieni jest czasem, w którym odbywa się najwięcej imprez kulturalnych i sportowych w naszym powiecie, niestety w tym roku wszystko będzie inne. Nie odbędą się między innym coroczne Dożynki Powiatowe, Ultramaraton GWINT, Powiatowy Rajd Rowerowy, Powiatowy Bieg na Piatkę i szereg innych.

Zarówno dla nas jak i organizatorów nastał trudny czas, jednak jesteśmy dobrej myśli, że wszystkie ciekawe pomysły i inicjatywy doczekają się swojej realizacji, a mieszkańcy znów tłumnie będą mogli uczestniczyć we wszystkich planowanych wydarzeniach. Na to jednak będziemy musieli poczekać prawdopodobnie do przyszłego roku. Spotkajmy się w bezpiecznym czasie!

w górę