OSTATNIA SESJA RADY POWIATU V KADENCJI

wersja do druku

We wtorek, 23 października 2018 roku, w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim, odbyła się XLVII sesja Rady Powiatu Grodziskiego V kadencji. Jak co roku, październikowe spotkanie poświęcone było w głównej mierze sprawom oświatowym. Jesienna sesja była także okazją do wyróżnienia uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Grodziski, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i mogą pochwalić się szczególnymi osiągnięciami.

Starosta Grodziski – Mariusz Zgaiński wraz z Przewodniczącą Rady Powiatu Grodziskiego – Dorotą Jaśkowiak i Naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji  – Grażyną Sterczak, wręczyli stypendia na rok szkolny 2018/2019. Nagrodzono 15 uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego i 51 uczniów Zespołu Szkół Technicznych
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim, którzy przybyli na sesję w towarzystwie dyrekcji swoich szkół.

Jednocześnie wtorkowe spotkanie było okazją do złożenia podziękowań na ręce Radnych kończącej się V kadencji Rady Powiatu Grodziskiego. Przewodnicząca Rady wraz ze Starostą Grodziskim wręczyli Radnym życzenia, pamiątkowe tablo ze zdjęciem Rady oraz publikację książkową wydaną z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Na koniec Starosta Grodziski oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Grodziskiego podziękowali kończącej kadencję Radzie za czteroletnią współpracę i zaangażowanie oraz życzyli dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności.

w górę