JUBILEUSZ STOWARZYSZENIA „ZŁOTA JESIEŃ” W RAKONIEWICACH

wersja do druku

W sobotę, 23 czerwca 2018 r., świętowano 15 – lecie działalności Stowarzyszenia „Złota Jesień”. Uroczystość  odbyła się w „Zajeździe u Bogdana” w Rakoniewicach. Na Jubileusz przybyli zaproszeni goście:

Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński, Poseł na Sejm RP Marta Kubiak, Burmistrz Rakoniewic Gerard Tomiak, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Rakoniewicach Bronisław Chałupka, Radny Rady Powiatu Grodziskiego i członek wspierający Stowarzyszenie Władysław Winiarczyk, Rzecznik  Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. Kamil Sikorski, Dyrektor PCPR w Grodzisku Wlkp Agnieszka Brambor-Nolka, była Dyrektor PCPR w Grodzisku Wlkp. Maria Piechocka, Dyrektor KRUS w Poznaniu Adam Minkowski.

     Po podsumowaniu 15 – letniej działalności Stowarzyszenia przez Prezes Dorotę Jaśkowiak wręczono statuetki ,,Przyjazny Organizacji Pozarządowej”.
Statuetki otrzymali:

  1. Poseł na Sejm RP – Marta Kubiak,
  2. Burmistrz Rakoniewic – Gerard Tomiak,
  3. Starosta Grodziski – Mariusz Zgaiński,
  4. Rzecznik Prasowy KPP – Kamil Sikorski,
  5. dr Jerzy Wierzchowiecki,
  6. Władysław Winiarczyk,
  7. Dyrektor PCPR -Agnieszka Brambor-Nolka,
  8. Maria Piechocka – była dyrektor PCPR,
  9. Prezes NBS – Mirosław Stachowiak,
  10. Państwo Barbara i Robert Marciniak – Zajazd ,,U Bogdana”.

Dorota Jaśkowiak podziękowała również wszystkim członkom Zarządu za wieloletnie wspólne działania na rzecz Stowarzyszenia.

Zaproszeni goście w ciepłych słowach wyrażali się o dotychczasowych działaniach Pani Prezes i Zarządu na rzecz integracji seniorów w Gminie Rakoniewice. Życzyli dalszego niesłabnącego zapału i wielu lat działalności dla rozwoju Stowarzyszenia.

Podczas uroczystości wystąpiła Kapela ,,Zza Winkla” ze specjalnym jubileuszowym repertuarem z okazji przypadającego w tym roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100 rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Nie zabrakło też utworów w gwarze poznańskiej  z cyklu ,,Godejcie po naszymu”.

Podziękowania za wsparcie Jubileuszu, Stowarzyszenie „Złota Jesień” kieruje do: Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim, Poseł na Sejm RP Marty Kubiak, Urzędu Miejskiego Rakoniewice, Nadobrzańskiego Banku Spółdzielczego w Rakoniewicach oraz Przychodni Dla Zwierząt Lek.Wet.Władysław Winiarczyk.

 

 

w górę