CHARYTATYWNY MARATON FITNESS DLA PAULINY

wersja do druku

Dnia 11.03.2017 r. na Hali Sportowo – Widowiskowej w Rakoniewicach odbył się Charytatywny Maraton Fitmess dla Pauliny, który zachęcił do działania wiele osób.  Inicjatorem maratonu była Daria Józefowska, której należą się gratulacje w pierwszej kolejności. Organizatorem akcji było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Serce” z Rakoniewic. Patronat nad tym wydarzeniem objął Burmistrz Rakoniewic, Tygodnik „Na Temat”, Klub Niagara Fitness, ZUK Rakoniewice oraz Zespół Cherleaderek z ZSG z Rakoniewice oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej z Rakoniewic.

W programie imprezy zawarto Trening CrossFit®, Mini Maraton Zumba Fitness i Salsation. W treningach uczestniczyło w sumie ok. 150 osób, co uważamy za ogromny sukces. W podziękowaniu za udział, każdy otrzymał dyplom oraz słodycze. Dzielni instruktorzy, bez których akcja nie mogłaby się odbyć to: Tomasz Soboń – CrossFit® Level 1 Trainer, Dominika Mądra – Zumba® Instructor,  Joanna Warawko – Zumba®  Instructor,  Sandra Wawrzyniak – Salsation ® Elite Instructor.

Dodatkową atrakcją był punkt z malowaniem twarzy wraz z prowadzonymi warsztatami plastycznymi. Akcję umilały maskotki Myszka Miki i Mini, z którymi można było zrobić sobie zdjęcie
i zatańczyć podczas Zumby. Odwiedzający nas wszyscy ludzie mogli przyczynić się do zbiórki pieniędzy na rehabilitację Pauliny częstując się domowym ciastem   i kawą.  Podziękowania należą się dla wszystkich Wolontariuszy, którzy włożyli wiele serca i czasu w przygotowanie maratonu. To dzięki nim cała akcja przebiegł tak sprawnie. Dziękujemy także kierownikowi i obsłudze Hali,
za wyrozumiałość i pomoc  w posprzątaniu mimo późnych godzin wieczornych.

Atrakcją wieczoru było losowanie cegiełek, gdzie pod szczęśliwymi numerkami ukrywały się bardzo atrakcyjne nagrody. Były nimi bony upominkowe, tablet natomiast nagrodą główna był 3 dniowy pobyt dla 2 osób w Szklarskiej Porębie ufundowany przez W. Winiarczyka  z Rakoniewic. Dziękujemy wszystkim sponsorom!

Paulina jest dla nas największą bohaterką tego dnia. Dzielnie wraz z rodziną nas wspierała do końca imprezy. Niezapomniane i wzruszające chwile pojawiły się podczas życzeń Burmistrza Rakoniewic Gerarda Tomiaka i organizatorów w czasie wręczeniu torta urodzinowego, którego fundatorem był Starosta Powiatu Grodziskiego Mariusz Zgaiński.

Piękne jest to, że tak wiele osób wspólnie się bawiąc potrafiło się zaangażować by wesprzeć Paulinę, która znalazła się w trudnej sytuacji. Podziękujmy sobie nawzajem!

Sponsorów Maratonu znajdziesz tutaj.

 

w górę