BIAŁA SOBOTA W GMINIE RAKONIEWICE

wersja do druku

W ramach zadań Programu Ochrony i Promocji Zdrowia Powiatu Grodziskiego na lata 2014-2020 tym razem mieszkańcy gminy Rakoniewice mieli okazję skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich i badań profilaktycznych w ramach „Białej Soboty”.

Akcje przygotowali wspólnie Starosta Grodziski, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wlkp. i Burmistrz Rakoniewic. Badania przeprowadzono dnia 13 października 2018 roku  w salach  Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rakoniewicach, a chętni mogli wykonać badania: EKG,  pomiaru ciśnienia i cukru. Porad udzielali specjaliści z zakresu chirurgii i chorób wewnętrznych- kardiologii.

Starosta Grodziski wraz z Dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wlkp. oraz Z-cą Burmistrza Rakoniewic osobiście podziękowali personelowi  Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, który wziął udział w sobotniej akcji, a byli to lekarze: Andrzej Wach i Andrzej Słodnik oraz pielęgniarki: Honorata Burlaga, Sylwia Kaźmierczak i Katarzyna Szwak.

Starostwo Powiatowe składa również serdeczne podziękowania Dyrekcji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, za wszelką udzieloną pomoc przy organizacji „Białej Soboty”, za użyczenie i dostarczenie sprzętu oraz Pani Bernadecie Bielec  Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rakoniewicach za użyczenie pomieszczeń i pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

w górę